DZINTARS (Дзинтарс) – один з найстаріших виробників парфумерії та біокосметики.
Засноване в 1849 році ризьким фармацевтом Г. Брігером, підприємство і в наші дні зберігає традиції відповідальності перед покупцем за якість своєї продукції.
Девіз підприємства – “Primum non Nocere!” (“Не нашкодь!”)

Продукція Dzintars (Дзинтарс) – високоякісна парфумерія та біокосметика. Процеси розробки, виробництва і продажу продукції підприємства відповідають високим вимогам стандартів: ISO 9001 (система якості), ISO 14001 (система охорони навколишнього середовища), ISO 22716 GMP Cosmetic (Good Manufactory Practice).
Лабораторія тестування сировини, парфумерних та косметичних продуктів акредитована LATAK на відповідність міжнародному стандарту ISO 17025.

Новітнє досягнення компанії – сертифікована французькою компанією ECOCERT природно-органічна косметика нового покоління (серія косметичних продуктів «Organic Style»). Чіткий і систематичний контроль технологічних процесів, ретельний підбір і контроль сировини гарантують надійність і якість виробленої продукції.

Розробка нових продуктів здійснюється в лабораторії зі створення інноваційних продуктів висококваліфікованими фахівцями в області косметики, парфумерії та дизайну під постійним контролем фармацевта, лікаря-дерматолога, офтальмолога й експерта-токсиколога. Для вивчення впливу косметичних продуктів на шкіру створено міжвідомчу лабораторію тестування фізіологічних параметрів. Фахівці лабораторії пройшли навчання в Німеччині, де компанією Dzintars (Дзинтарс) було придбано обладнання вищого наукового класу, що дозволяє в процесі розробки косметичного виробу контролювати отриманий ефект і об’єктивно домагатися заявленої дії.

Крім виробництв біокосметики, парфумерії та засобів декоративної косметики АТ Dzintars має власний інструментальний цех для виготовлення прес-форм, цех виготовлення картонажної і пластмасової упаковки.

В інтелектуальній власності Dzintars (Дзинтарс) перебувають 159 патентів і 119 торгових знаків.

У 2007 році підприємство отримало найпрестижнішу нагороду Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності WIPO Trophy for Innovative Enterprises – золоту медаль і грамоту. Всесвітня Організація Інтелектуальної Власності (WIPO) – це спеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй, штаб-квартира якої розташована в Женеві (Швейцарія).